Фотогалерея (конкурси, досягнення, досвід)

Мандри рідним краєм




Міжнародний день  дитини



Засідання учителів української мови та літератури (Центр професійного розвитку)



Нагородження переможців обласних олімпіад


Екскурсія в Музей науки

Міжнародний день вишиванки 






Відзначення уродин Квітки Цісик





Міжнародний день рідної мови в умовах війни...(2023)
В умовах війни відзначення Міжнародного дня рідної мови для нас, українців, набуває особливого значення, адже саме зараз рівень підтримки української мови зріс чи не найбільше за всі роки незалежності, а це свідчить про те, що багато громадян усвідомили важливість національного самовизначення саме через мову. 
Сьогодні, 21 лютого, з учнями 6-В класу під час години спілкування розмовляли про важливість рідного слова в умовах сучасності. Удосконалювали практичні навики, демонстрували креативність, винахідливість, кмітливість, спритність, виконуючи умови гри "Мовний ревізор". 
"Мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її", - сказав Олесь Гончар. Тож плекаймо рідне слово й не дозвольмо ворогу вплинути на нашу долю. Пам'ятаймо: мова нас єднає, а в єдності - наша сила, а відтак, - і перемога! 





Працюємо, навчаємось, святкуємо...в укритті




Кілька світлин зі шкільного життя 2022-2023












Проєкт "Освітній Еверест"












Шевченкові - 207!
З нагоди вшанування пам'яті  Тараса Шевченка - людини універсальних обдарувань, велета духу - у 6-А класі було проведено тематичний урок "Кобзарю, крізь століття Тебе сучасником звемо".
Учні актуалізували знання про життєвий і творчий шлях поета, переглянувши відеореліз "Пізнаємо Шевченка по-новому"; погортали сторінки його мистецької спадщини; прочитали улюблені поезії; дізнались багато цікавих фактів з життя Кобзаря. Закріпили отримані знання, виконавши завдання онлайн-вікторини, і на завершення - створили стіннівку "Мій Шевченко", наповнивши свої  "рефлексійні наплічники" інформацією, яку хотіли б узяти з собою.
А ось у 7-В класі (на уроці української мови) практикували правопис прислівників на основі творів Тараса Шевченка.
Діти не лише закріпили вивчені орфограми (написали вибірковий диктант, дібрали прислівники-синоніми, виконали вправи за QR-кодами), а й повторили, узагальнили, систематизували знанням про життя і творчість Кобзаря.






















Наші учні стали учасниками  Дитячо-юнацького конкурсу читання поезій Тараса Шевченка







Лесі Українці - 150!

З нагоди відзначення 150-ліття від дня народження Лесі Українки учні 6-А та 5-Б класів узяли участь в інтерактивному марафоні "Слово, чому ти не твердая криця...?", під час якого дізналися багато цікавих і маловідомих фактів з життя поетеси, переглянули фільм, успішно виконали завдання фотоквесту, позмагалися за звання "Кращий знавець творчості Лесі Українки". Декламували поезії й виконували різноманітні творчі завдання, працюючи у великих та малих групах.
Завершився марафон цитатою-передбаченням від самої доньки Прометея, яку кожна група обрала для себе самостійно.










Ментальні карти на уроках української!
Хоч дистанційне навчання має певні недоліки, проте є й переваги, адже діти стають не лише пасивними учасниками онлайн-занять, а можуть працювати творчо, активно й пізнавально, використовуючи свої гаджети з користю. Тож сьогодні на уроці української мови, закріплюючи знання з теми "Прикметник", ми з шестикласниками вчилися створювати ментальні карти. Діти зацікавилися цим процесом і в результаті підготували свої карти ідей, діаграми за вивченою темою: хтось - у комп'ютерному форматі, а хтось - у паперовому вигляді. Така форма роботи спонукала учнів мислити, аналізувати, структурувати, визначати головне та другорядне...
Кожен охочий успішно захистив свою роботу. Молодці!




Буктрейлер на уроках позакласного читання!
Сьогодні на уроці позакласного читання ми з учнями 6-А класу ознайомилися із сучасною формою реклами книги - буктрейлером.
Опрацювавши покрокову інструкцію створення буктрейлера, діти з радістю вчилися  рекламувати улюблені книги за допомогою власних гаджетів. 
Переглядали відеоролики, ділилися враженнями щодо прочитаних творів, розмовляли про переваги паперової книги...
Зрештою, спільно дійшли висновку, що ЧИТАТИ - КОРИСНО, МОДНО Й НЕОБХІДН





Тиждень української писемності та мови в Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст.N1 стартував під гаслом "Мова має значення".
З метою виховання любові до рідної мови та популяризації її в усіх сферах громадського життя, а зокрема й у соцмережах, було проведено низку заходів.
 Учні 5-Г класу (вчитель Хахула О.Т.) презентували лепбуки на тему "Що для мене рідна мова?";  перевірили свої знання з вивчених розділів, а також продемонстрували вміння логічно мислити, виконавши завдання із "загадкової торбинки"; за допомогою карт Пассаторе п'ятикласники створили імпровізовану казку про мову
Шестикласники разом з учителем Хахулою О.Т. переглянули мультимедійний журнал, пригадали етапи розвитку української писемності та взяли участь у веб-квесті "У соцмережах - тільки українською!" Виконуючи доручення таємничого гостя-листоноші, учні 6-А класу вміло вправлялися зі своїми ґаджетами й на завершення написали лист у майбутнє, у якому висловили прохання берегти й плекати рідне слово.

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу імені П. Яцика.
Захопливим, цікавим, незабутнім  було відкриття Тижня української писемності та мови, проте ми повинні пам'ятати, що рідне слово треба любити шанувати й пропагувати щодня, адже в ньому - сила народу!













Урок-захист проєктів
"Українська пісня — це бездонна душа українського народу, це його слава", - писав Олександр Довженко.
У 6-А класі відбувся урок-захист проєктів "Моя улюблена народна пісня". Діти з радістю виконували колискові, які співала їм мама; розповідали  про улюблені пісні своїх бабусь; презентували власні проєктні роботи.
Було пізнавально, цікаво й зворушливо!







Уроки просто неба






Публікація в педпресі



Онлайн-курси від Prometheus


Шлях до Тараса

(10.03.2020) З нагоди відзначення 206-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря учні 5-х класів Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст.N1 взяли участь у літературному квесті "Шлях до Тараса". Пригадавши важливі моменти із життя та творчості Кобзаря, продекламувавши поезії, п'ятикласники отримали маршрути руху й (під керівництвом учителя української мови і літератури Хахули О. Т. та учнів 6-В класу) почали свій "шлях до Тараса". Працювали з QR-кодами (станція "Шевченкова родина"), відновлювали події життя та творчості (станція "Історична"), виконували клоуз-тест (станція "Швидкісна"), відгадували мелодію й складали пазли-репродукції картин (станція "Мистецька") та розшифровували прислів'я (станція "Секретна абетка"). Успішно виконавши всі завдання, учні отримали ключові слова, з яких склали вислів Тараса Шевченка. За плідну працю були нагороджені дипломами. Дякуємо всім учасникам квесту!









Міжнародний день рідної мови-2020

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, учні Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 долучилися до акції "Мовний патруль (суржику - ні!)"

П'яти- й шестикласники взяли участь у мовознавчому марафоні "Я знаю українську": упродовж дня мали можливість виконувати завдання різного рівня складності й таким чином покращити свою оцінку на 2 бали. А ще презентували власні мініпроєкти "Слово - це зброя" й цитували вислови відомих людей про мову. Сподіваємось, ніхто з дітей не залишився байдужим, адже розвивати, удосконалювати й захищати рідну мову - це не забаганка, а потреба сучасного суспільства.






Урок-віртуальна мандрівка

(17.02.2020)
З метою формування національної свідомості, патріотичних почуттів, громадянської позиції, любові до рідної мови та поваги до історичного минулого Батьківщини, учні 5-А класу на уроці української літератури (під час вивчення пригодницької повісті Зірки Мензатюк "Таємниця козацької шаблі") здійснили віртуальну мандрівку історичними місцями України. Побували в Дубенському, Підгорецькому й Олеському замках, Тараканівському форті, відвідали фортеці в Кам'янці-Подільському й Хотині, Козацькі Могили в Берестечку.
Визначили ідею повісті, пояснили слово "патріотизм", створили асоціативний кущ "Риси характеру Наталочки" й сенкан до слова "шабля"; висловлювали думки щодо вчинків героїв повісті; розмежували реальне й фантастичне; аналізували, аргументували, порівнювали...
Насамкінець провели рефлексію " Що я візьму з собою". Приємно, що кожен захотів "узяти" від головних героїв лише позитивні риси характеру: відвагу, сміливість, цілеспрямованість, любов до всього рідного.







Двадцятигодинний курс "Бери й роби"

Надзвичайно цікавий курс, який дає змогу переглянути лекції відомих нейропсихологів, поведінкових спеціалістів, найкращих учителів світу, що практикують методики змішаного навчання та формувального оцінювання.

Мої учні - учасники Інтернет-олімпіади "На урок-2019 "

Маємо одного переможця, нагородженого Дипломом І ступеня і двох переможців, які отримали Дипломи ІІІ ступеня






Cемінар молодих учителів

(13.11.2019)
 Презентую "Перевернуте навчання"


Мова –це душі основа

(08.11-2019)
       Я ще можу не противитись, коли ображають мене як людину, але коли ображають мій народ, мою мову, мою культуру, як же я можу не реагувати на це?
 М. Коцюбинський.
     Мова є душею нації, у її глибинах зародилося все, чим може гордитися наш народ. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, удосконалювалося Тарасом Шевченком, Лесею Українкою, Іваном Франком… Тому наш громадянський обов’язок – не занедбувати, а відроджувати й розвивати рідну мову - цей генетичний код нації,  духовну основу українського народу.
    З метою відзначення Дня української писемності та мови в ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбулась низка заходів: учні 9-А класу(учитель Горшинська О.Я.) провели  інформаційний вісник «Етапи розвитку письма»;  п’ятикласники  взяли участь у квесті  «Рідна мова чиста, як роса», який підготувала  вчитель української мови та літератури Дубно Л.А.;  Хахула О.Т. презентувала учням  6-9 класів відеоскрайбінг «Пишімо та наголошуймо правильно», розповіла про Нестора Літописця, братів Кирила та Мефодія, продемонструвавши мультимедійні слайди; школярі побували в ролі редакторів, долучилися до «аукціону  фразеологізмів», склали «мозаїку висловів», виконали гімн мові. Закінчилось святкування Дня української писемності та мови написанням радіодиктанту та напутніми словами директора школи Пилипчук О.М., яка закликала популяризувати  українську  мову  в усіх сферах суспільного життя, розвивати й удосконалювати її, бо наше рідне слово –це душі основа.


Урок-захист проектів





Соняшник-2019

Сьогодні 17 учнів 5-9 класів  взяли участь у Всеукраїнській народознавчій грі "Соняшник".
    Виконуючи нелегкі, проте цікаві завдання, діти мали змогу не лише перевірити свої знання з української мови і літератури,  народознавства, історії України,  а й продемонстрували вміння креативно мислити й добре орієнтуватися в сучасному інтелектуальному світі.
Тож дякуємо всім учасникам гри й, безумовно, бажаємо їм перемоги!
Cподіваємось, що наступного року кількість охочих взяти участь у цій захопливій грі збільшиться.



«О слово рідне, ти стоїш на чаті предковічних пам'яток святині!»

З метою відзначення Міжнародного дня рідної мови та 200-ліття з дня народження геніальної постаті –  письменника, історика, фольклориста, етнографа, перекладача, критика, громадського діяча – Пантелеймона Куліша 21 лютого 2019 року в Червоненській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено літературну годину «О слово рідне, ти стоїш на чаті предковічних пам'яток святині!»
 Учитель української мови і літератури Хахула О.Т. ознайомила присутніх з історією походження свята, розповіла про вагомий внесок Пантелеймона Куліша в розвиток національної літератури, культурого та суспільно-політичного життя України.
Учні 7-9 класів, переглянувши мультимедійну презентацію про життєвий і творчий шлях автора першого історичного роману, мали змогу краще пізнати й зрозуміти цю неординарну особистість.
Шеремета Христина й Мартинів Христина прочитали поезію "До Шевченка".
Завершилась літературна година спільним переглядом відеоролика "Мова - свідок історії".




Урок-захист колажів 

(за твором "Гер переможений")7 клас




              Незабутня подорож!            

  (Колочава.Синевир) 





                                          Уклін Тобі, Кобзарю!


   Детальніше - https://school-chervone7.webnode.com.ua/news/uklin-tobi-kobzaryu/






Герої не вмирають!

13 березня 2018 року з метою національно-патріотичного виховання молоді (відповідно до розпорядження Золочівської райдержадміністрації та за сприяння відділу освіти) було організовано безкоштовну поїздку учнів 9 класу Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів до Львівського кіноцентру на перегляд фільму "Кіборги".
Переглядаючи кінострічку відомого режисера Ахтема Сеїнтаблаєва про боротьбу українських захисників за Донецький аеропорт, учні мали змогу краще усвідомити сташні події 2014 року, переконатися в тому, що, на щастя, ми - українці - маємо героїв, яких, попри різний вік і походження, об’єднала спільна мета – захистити рідну землю від агресора. 
У залі, мабуть, не було жодного глядача, який не співпереживав би із героями фільму, адже кожен усвідомлював: за їхніми спинами - матері, жінки, діти - тобто вся Україна.
Сповнені патріотизму, поваги та вдячності до наших героїв, які творять сучасну історію України, а також з вірою в те, що війна таки незабаром закінчиться, ми повернулися додому.
Тож щиро дякуємо Золочівській РДА та начальнику відділу освіти за неймовірну можливість "доторкнутися" до історії нашого сьогодення.
Герої не вмирають, вони житимуть у наших серцях! 



Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник-2018"

1 березня 18 учнів  Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнській народознавчій грі "Соняшник".
    Виконуючи нелегкі, проте цікаві завдання, діти мали змогу не лише перевірити свої знання з української мови і літератури,  народознавства, історії України,  а й продемонстрували вміння креативно мислити й добре орієнтуватися в сучасному інтелектуальному світі.
Дякуємо всім учасникам гри й бажаємо їм перемоги!





Вечір пам’яті "Народе мій, до тебе я ще верну..."
 (з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови та
 80-річчя від дня народження В. Стуса)





Андріївські вечорниці - 2017

12 грудня ми з учнями 9 класу  провели виховний захід  «Андріївські вечорниці».
Юним акторам вдалося сповна відтворити обряд проведення вечорниць  - цей прекрасний витвір людської фантазії, призабутий сьогодні. Ожили перед нами ігри й забави українського народу: випікання калити; ворожіння на чоботах, перснях, паляницях; приготування вареників; виконання жартівливих пісень...









9 листопада -День української писемності та мови. 
Поетичний калейдоскоп «У мові – сила народу»



 

Семінар молодих учителів-філологів (30 жовтня 2017р.) 
Я розповіла колегам, як можна впроваджувати на уроках словесності 
ІКТ та елементи інновацій.




Люби і знай свій рідний край
З метою посилення патріотичного виховання, формування національної свідомості, збагачення знань про життєвий і творчий шлях будителя Галичини - Маркіяна Шашкевича, вшанування спадщини регіону Гавареччини, учні Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів   здійснили екскурсійну поїздку  «Люби і знай свій рідний край».









Екскурс замками Львівщини

1 жовтня 2017 року  відбулась незабутня екскурсія учнів Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів до  Олеського та Підгорецького замків. (До слова, від імені всіх учасників  автобусної екскурсії дякуємо начальнику відділу освіти В.З. Бартошику за наданий транспортний засіб «Школярик»).






Стежками Великого Кобзаря
203-я річниця від Дня народження Світоча українського народу – невмирущого Кобзаря




У Франковій світлиці

(виховний захід)





Панорама творчих уроків-2016

Другорядні члени речення
(8 клас)










Загальношкільний виховний захід

 (до Дня писемності та мови)

 "Мужай, прекрасна наша мово!"







Мандрівка до Бойківського краю




Обласний конкурс патріотичної поезії "Від Маківки - до Майдану"




ПЕДЧИТАННЯ "ІННОВАЦІЇ - КРОК ДО УСПІХУ"







Cтежками Івана Франка



 Засідання школи педмайстерності 

 9 березня 2016 року в нашій школі відбулося  засідання школи педмайстерності вчителів української мови та літератури.
У засіданні взяли участь методист РМК Паздзірська М.М., голова районного методоб’єднання вчителів-філологів Хала О.Ф., керівник школи педмайстерності  Поцілуйко Л.П., а також учителі української мови та літератури  Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Жуличівської ЗОШ І-ІІ ст., Золочівського економічного ліцею; Ясеновецького НВК.
Елементи інновацій були представлені   на уроці  української літератури  в 
11 класі  (тема уроку «Ліна Костенко. Історико-фольклорна основа роману у віршах «Маруся Чурай». Духовне життя нації крізь призму нещасливого кохання»).





Всеукраїнська гра "Соняшник - 2016"



Районний семінар-практикум учителів гуманітарно- природничого циклу

"Презентую інновацію..." (24.02.2016)






Семінар-практикум завучів з виховної роботи

(Презентую інновації у навчально-виховному процесі)
27.01.2016



Районний конкурс  патріотичної поезії

(06.10.15.)

"Від Маківки до Майдану"

(ІІ місце)



Презентація книги "Ясеновецькі соловейки"


Семінар-практикум молодих учителів різних фахів

 «Сходинки майстерності»" (22.05.2015р.)

Тема моєї презентації "Інновації на уроках словесності "

   


Районна ярмарка інновацій




Літній відпочинок 













Відбулося підбиття підсумків Усеукраїнської українознавчої гри  "Соняшник"

Приємно зауважити: попри те, що  наша школа цьогоріч уперше взяла участь у грі, маємо шість переможців шкільного рівня (учні 5-9 класів)  та одного переможця регіонального рівня. Це - учениця 3 класу Бораковська Руслана. Дівчинка нагороджена Дипломом ІІІ ступеня регіонального рівня.

Вітаємо переможців і бажаємо їм нових досягнень!






У вівторок, 10 березня, уся шкільна родина Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст. зібралася, щоб вшанувати пам"ять Генія українського народу.

Учні 10  класу під керівництвом Хахули О.Т., учителя української мови та літератури, підготували усний журнал 

«В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля!». 


Гра "Соняшник -2015"


Районна ярмарка інновацій

(Презентую свої  інновації)
17.07.2015р.








Вертепне дійство

"Коляда у гості завітала"








Районний семінар завучів з виховної роботи (15.10.14)

Відкрита виховна година 

"Здоров"я - найдорожчий скарб людини" 6 клас






Педчитання "Шевченко і сучасність" (05.03.2014)






Літературна вітальня (26.02.2014)

"Шевченкова поезія, яка зачіпає струни моєї душі"





Усний журнал до Міжнародного дня мови-2014           "Мужай, прекрасна наша мово!"

  Відзначення Міжнародного дня рідної мови (21 лютого 2014 року) 
у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ст.

                                     
                                         
                                     


Свято "Прощання з колядою - 2014"

                                    

                                   

                                   

Моя участь у конкурсах, круглих столах, семінарах

Переможець районного конкурсу "Шукаємо молоді творчі таланти -2009"










             Лауреат районного конкурсу читання поезій Ліни Костенко



Лауреат районного конкурсу читання поезій Лесі Українки




Лауреат районного конкурсу читання поезій Івана Франка




Круглий стіл "Шашкевич і Золочівщина"



Лауреат  районного конкурсу "Учитель року-2012" (ІІ місце)













Засідання динамічної групи 






Семінар завучів

(1. Презентація роботи з обдарованими дітьми 

2. Відкритий урок-казка "У королівстві Іменника")















Районний семінар молодих учителів

 (урок-мандрівка "Таємниця букв Я, Ю, Є")





Школа молодого вчителя

(1.Урок-дослідження "Однорідні члени речення"
2. Виховний захід "Козацькому роду нема переводу..."
3. Доповідь "ІКТ на уроках мови та літератури")














Методичне об"єднання (ІІ округ)

(Урок-захист проектів "Сім"я дикої качки"














Панорама творчих уроків

Урок-творчий звіт "Свіча Кобзаря"





Урок "Подорож до острова Числівника"











Урок РЗМ "Казка осіннього лісу"








Урок-суд "Краса чи доброта?"








Урок-поетична майстерня "У світі поезії"





Виховні заходи, літературні тижні, тематичні свята у школі

 Вшанування пам"яті  Лесі Українки

       Дійство вшанування пам'яті безсмертної доньки Прометея не оминуло й нашої школи . Цьогоріч ми відзначали 142-гу річницю від дня народження Лесі Українки. Учитель української мови та літератури Хахула О. Т. розповіла присутнім про життєвий та творчий шлях поетеси. А далі вчителі та учні здійснили віртуальну мандрівку  в музей, що в с. Колодяжному, подивилися кінофільм «Наша Леся», оглянули виставку книг поетеси.      
    Завершилось дійство читанням поезій, у якому взяли участь учні
 1-11 класів.











Шевченківські дні















Міжнародний день рідної мови








Вечір читання поезій Ліни Костенко








Усний журнал "Шашкевич і Золочівщина"








Свято "Плекаймо рідну мову" 






       Перше засідання 

авторської школи педагогічної майстрності  у ЛОІППО




Відкриття пришкільного табору



XX Міжнародний форум видавців у Львові



Марія Матіос презентує книгу "Черевички Божої Матері"





Кущове методичне об"єднання

(презентація "Актуальні проблеми суспільно-гуманітарної освіти")





Виховний захід "Козачата"










Немає коментарів:

Дописати коментар